Nejlepší deskové hry pro malé předškoláky

Dětem by se měla věnovat velká míra pozornost. Je to z toho důvodu, že děti jako takové se potřebují neustále rozvíjet, a to bez pozornosti rodičů opravdu nepůjde. Mnozí rodiče se vymlouvají na to, že nemají čas, a tak své děti ponechávají osudu. To je však samozřejmě špatně. V případě, že se rodiče nebudou svým dětem věnovat, nemohou se rodiče divit tomu, že jejich dítě špatně mluví nebo že se chová tak, jak se chová. Kromě toho, že by dětem měli rodiče číst, měli by s nimi hrát také deskové hry, které taktéž podporují dětský rozvoj a vývin.  

Deskových her je nyní na trhu opravdu velké množství. Je nyní tedy otázkou, jaké konkrétní deskové hry přinést z obchodu domů, do jakých konkrétních deskových her investovat. Máme pro vás proto několik tipů, abyste věděli, co dětem třeba naložit pod stromeček nebo darovat k narozeninám.  

Nákupní seznam 

Hra, která stojí zhruba dvě stě korun – to je nákupní seznam. Jedná se o snadnou hru, která spočívá v nakupování potravin ze seznamu. Součástí balení jsou dva vozíky, dva nákupní seznamy, šestnáct karet předmětů a také jeden leták s instrukcemi. Je možné dokoupit dokonce rozšíření, tudíž si hru užijete více.  

Jde se na ryby 

Hra “Jde se na ryby” je určená dětem kolem pěti let. Hra je určena pro dva až čtyři hráče, jedná se o velmi jednoduchou, ale velmi zábavnou hru. Úkolem hráčů je chytit co nejvíce rybiček na prut. Hra je velmi svižná, tudíž se u ní děti rozhodně nebudou bavit. Zároveň je hra velmi chytlavá. Součástí hry je jedna vodní plocha, osmadvacet rybiček, nálepka a čtyři rybářské pruty.  

Šplouch 

Hra “Šplouch” je určená dětem kolem šesti let, kdy hrát hru může až šest lidí. Jedná se velmi zábavou, zručnostní hru, v níž jde o jediné, a sice o vyškrábání se co nejvíce a udělat jedno velké “šplouch”. Jedná se o skvělou hru, která děti zabaví i na dlouhé hodiny. 

Mohlo by se vám líbit...