Mateřská škola se zdravotnickou péčí s.r.o.

mssezdravotnickoupeci

V ulici Ke Splavu ve Frýdku-Místku sídlí Mateřská škola se zdravotnickou péčí. Nabízí nadstandardní zdravotnickou péči pod dohledem tří lékařů. Jde o soukromou mateřskou školu, kterou založil MUDr. Radim Dudek a vychází ze snahy zařadit do výchovně vzdělávacího procesu i děti alergické, oslabené, ovšem tak, aby pro ně byla zajištěna zdravotnická péče.  Kromě toho školka zahrnuje i speciální třídu zvanou stacionář, v níž naleznete dvě zdravotní sestry a jednu rehabilitační sestru. Ty se o děti postarají, pokud jsou nemocné. Proto když dítě onemocní, mohou si rodiče vybrat. Buď si ho nechají doma a budou brát ošetřovatelský příspěvek, nebo ho mohou odvést do školky.

Rodiče nepotřebují volno z práce

Ve školce dítě prohlédne sestra, následně lékař a ve stacionáři se léčí. Buď je v klidu v postýlce, kde sleduje pohádky nebo méně nemocné si mohou i hrát v klidovém režimu. Trochu nachlazené děti mohou být v běžné třídě, odkud jednou denně odcházejí k rehabilitační sestře na inhalace a míčkování. Kromě toho je zajištěna i logopedická péče. Výhodou je, že rodič nemusí čerpat volno z práce, o jeho dítě je v této školce postaráno i pokud je nemocné. Mnoho rodičů tuto možnost oceňuje.

Spousta různých kulturních akcí

Školka ale samozřejmě nabízí i spoustu standardních aktivit v podobě různých kroužků, například šachy nebo anglický jazyk, dále výtvarný kroužek „Barvička“, keramika pro předškoláky, taneční kroužek zumba, flétničky, dále kurz lyžování a kurz plavání. Samozřejmě se navštěvují i nejrůznější kulturní akce. Například děti často navštěvují různá divadelní představení, jezdí na výlety.

Webová stránka:
Kontaktní mail:
Kontaktní telefon:

Mohlo by se vám líbit...