Mateřská škola Lískovec

Spojení základní a mateřské školy využívá Mateřská škola Lískovec, kterou najdete v ulici K Sedlištím ve Frýdku-Místku. Ovšem nejde o žádnou velkou mateřskou školu, jak by se mohlo vzhledem ke spojení se základní školou ve stejném ulici zdát. Právě naopak. Tato mateřská škola je velmi malá. Jde pouze o jednotřídní školu, což napovídá, že atmosféra je zde komorní takřka rodinná. Kapacita je totiž jenom 25 dětí.

 

Důležitý je individuální přístup

Díky velmi malé kapacitě je zde možné zajistit individuální přístup ke všem dětem, které školu navštěvují. Budova školy je navíc zasazena do krásného a velice klidného prostředí. Školní zahrada, která je součástí areálu, je jako stvořená k různým hrám. K dispozici je velká třída, malá herna a podkrovní ložnice. Ovšem to není všechno, děti mají možnost se také vzdělávat v anglickém jazyce, věnují se józe a hře na flétnu. Kromě toho je škola zapojená i do celostátního ekologického projektu s názvem Mrkvička a na výchovu dětí k porozumění přírodě a její ochraně je zde také kladen velký důraz.

 

Webová stránka:
Kontaktní mail:
Kontaktní telefon:

Mohlo by se vám líbit...