Chcete dát dítě do elitní mateřské školy? Připravte si statisíce

Přechod dítěte z domova do školky bývá zejména pro rodiče velice těžké. Nechtějí dávat své ratolesti do rukou někomu cizímu, nechtějí je nevídat po celý dlouhý den. Ovšem školka je zkrátka potřeba, dítě se ve školce naučí toleranci k jiným lidem, také se seznámí s novými dětmi svého věku a najdou si přátele. Rodiče si moc dobře uvědomují, že školka je v dětském věku opravdu potřebná, na druhou stranu nemají zájem o to dávat dítě do školky státní. Raději chtějí i předškolní vzdělání dát dítěti takové, které je někam posune. A tak dávají děti do elitních mateřských škol, které se řadí k nejlepším ve svém oboru.  

Mnozí rodiče opravdu nechtějí, aby se s časem dětí plýtvalo. Chtějí raději i předškolní věk využít k tomu, aby se jejich ratolest naučila opravdu nejrůznějším věcem, aby se třeba už v předškolním věku naučilo anglicky a podobně. Jenže to se učí jenom v elitních mateřských školách, které nenavštěvují všechny děti. Takové školky navštěvují jenom ty děti, kterým to rodiče zaplatí. Bohužel elitní mateřské školy výrazně sahají do kapes rodičům, mohou se dostat až na statisíce.  

Kde sídlí nejluxusnější školky? 

Pokud byste svou ratolest chtěli dát opravdu do velice luxusních školek v České republice, měli byste se přestěhovat do Prahy. Právě v hlavním městě totiž sídlí nejvíce luxusní školky, které mohou vaše děti navštěvovat, případně se řada takových školek nachází i v okolí hlavního města. Školky jsou zásadně umístěny do přepychových areálů, aby člověk už na první pohled věděl, že se nejedná jen o nějakou běžnou školku, ale opravdu o elitní zařízení.  

Poplatky jsou šokující 

Jak jsme zmínili, dát dítě do elitní mateřské školy vyjde i na statisíce. Nejvíce šokující jsou bezesporu poplatky, se kterými se zde setkáte. Jenom samotné školkovné je enormní, může se dostat až na tři sta tisíc korun ročně, a to je opravdu pořádná “pálka”.  

Samozřejmě je zde možnost využít jen dopolední chození do školky, ovšem i to přijde na skoro dvě stě tisíc korun ročně.  

Mohlo by se vám líbit...