Kam se s dětmi vydat v okolí Frýdku-Místku v době prázdnin?

Školky jsou pro rodiče jistým odpočinkem, i když v době, kdy jsou děti ve školce, musí do práce. Ovšem i práce je jakýsi odpočinek od dětí. Jenže školka není celoroční, což je velká škoda. Přece jenom i ve školce jsou alespoň několikatýdenní prázdniny, což může značně zkomplikovat lidem jejich životy. Najednou přijdou v potaz babičky, k nimž bude dítě dáno v době prázdnin, protože nikdo jiný se o ně bohužel postarat nemůže. Rodiče mají volné jedině víkendy, a tak se není čemu divit, když se rodiče rozhodnout alespoň o víkendech babičkám vypomoct tím, že je vezmou na nějaký výlet.

Výletů, kam s dětmi v době prázdnin, je samozřejmě hotová spousta. Zejména pak v okolí Frýdku-Místku naleznete opravdu obrovské množství volnočasových aktivit, které s dětmi můžete podniknout. Pokud vám došla inspirace, pak se rozhodněte pro některý s následujících tipů. Věřte, že děti budou rády za každý z následujících výletů.

• Dětská herna Lumpíkov

Konkrétně hned ve Frýdku-Místku najdete unikátní dětskou hernu, která je fantastická tehdy, kdy si chcete vyrazit třeba s kamarádkou a s jejich dětmi. Vy si zajdete na kafíčko a děti budou dovádět v dětské herně společně s dalšími dětmi. Tudíž i během takového víkendového výletu si mohou najít kamarády!

• Koupaliště Sluníčko v Ostravici

Pakliže je krásně, vydejte se samozřejmě za koupáním. Letošní horko nebere konce, proto si užijte takový krásný den na koupališti v Ostravici. Na koupališti ale nezapomínejte děti (i sebe) řádně namazat – sluníčko je zrádné, proto si s ní nezahrávejte. Nezapomeňte také na pokrývku hlavy!

• Biofarma Třanovice

Za zvířátky se nemusí jenom do zoologické! Mnohem atraktivnější jsou pro děti takzvané biofarmy, kde uvidí typická zvířátka, která se lehce vidí na vesnicích. Mohou si tam s nimi pohrát a také je krmit. Je to krásný výlet během teplejších, ale ne horkých dnů.

Mohlo by se vám líbit...