Znamení o dětech něco prozradí. Jaké hvězdy slibují vlastnosti?

Člověk si bohužel neuvědomuje, jak moc o něm prozradí jeho znamení, respektive znamení, ve kterém se narodil. V pozdějším věku o nás vypoví to, jakými jsme milenci nebo co jsou naše slabé stránky, mnohé vlastnosti však ukáže už v útlém věku. Pojďme se podívat právě na děti a na to, jak moc je ovlivňuje znamení, ve kterém se narodily, respektive jaké vlastnosti jim hvězdy sesílají.  

Berani jsou energičtí, Býci milí a zdraví 

Máte doma dítě, které se narodilo ve znamení Berana? Pak se obklopte trpělivostí, protože energické dítě je to, co vám bylo sesláno. Tyto děti mají tendenci na sebe velice často upozorňovat, ovšem v budoucnu budou nejen tvrdohlavými vůdci, ale i bojovníky.  

Býci jsou na druhou stranu hodně houževnatí a zároveň zdraví a milí. Mají v povaze se nikomu nevnucovat, na což jsou ostatně hrdí. 

Blíženci jsou zvídaví, Raci upovídaní 

Děti narozené ve znamení Blíženců a Raka mají něco společného, a sice jejich upovídanost. Pokud nechcete, aby se vaši sousedé dozvěděli třeba o vašich trablech v rodině, je dobré držet před dětmi narozenými v těchto znameních jazyk za zuby.  

Blíženci jsou k tomu všemu poměrně zvídaví, proto se připravte na neustálé odpovídání na někdy i zákeřné otázky na tělo. 

Panny jsou pravdomluvné, Štíři jsou plní vnitřní síly 

Máte doma dítě narozené ve znamení Panny? Pak máte doma poněkud klidného tvora, který je však pravdomluvný, což někdy může trochu bolet. Co ale jako rodiče oceníte je jejich klidné, prakticky bezproblémové chování.  

To se však nemůže říct o Štírech, kteří jsou plní vnitřní síly, a to je pro rodiče trochu oříšek. Rodiče totiž rázem potřebují dostatek energie na to, aby výchovu ratolesti zvládli. Jsou však známí i pro svou pevnou vůli a rozhodnost, což se jim zejména v dospělosti bude víc než hodit. 

Mohlo by se vám líbit...