Nově vydané knihy, které čtěte s vašimi dětmi

Děti se musí podporovat v jejich růstu a vývoji. Přes to zkrátka nejede vlak. Pokud nejsou děti učeny k tomu se učit, ostatní děti budou mít před nimi navrch. Proto věnujte svůj čas čtení a podporování dětí k tomu, aby přicházely na nové věci a učily se novým věcem. Zejména zmiňované čtení dokáže děti posunout opravdu daleko. Čtěte jim nejen před spaním, ale také během dne. Upřednostňujte knížky před mobilními telefony nebo tablety, na nichž děti budou hrát maximálně hry, které je budou zpomalovat v jejich růstu a vývoji. Pokud byste svým ratolestem rádi četli, ale nevíte, co, máme pro vás několik tipů na nové knihy, které by měly mít své místo v knihovnách dětských pokojíčků.  

Přinášíme tipy jen a pouze na dobré dětské knihy, v nichž se skrývá jedno kouzlo, a sice pouze k dobrým knihám se budete neustále vracet. Tak se vraťte i k některým knihám z našich tipů.  

Cikáda 

Jednou z nových a zároveň nepostradatelných knih je kniha Cikáda, kterou má na svědomí australský výtvarník, který si už dříve získal nejedno čtenářské srdce. Knižní poklad zvaný Cikáda je velmi vizuálně podmanivý, opět příběh připomíná Franze Kafku.  

Byla jedna moucha 

Další skvělou nově vydanou knihou je kniha Byla jedna moucha, která pochází z nakladatelství Baobab. Jedná se o knihu s nevšedním pohledem na svět, který oslní novou, mladou generaci. Kniha zaujme nejen děti, ale také dospělé.  

Domeček plný koleček 

Pokud toužíte po knize se skvělou ilustrací, rozhodně byste měli dětem koupit knihu nazvanou Domeček plný koleček. Jedná se o krásné nové leporelo s nejen krásnými obrazy, ale také poutavými texty. Naučí děti třeba to, jak se poznávají hodiny či konkrétně kolik je hodin. Výuky se ujme knižní malý Hynek a jeho sestra Lucka. Naučte poznávat hodiny i své děti touto zábavnou knižní formou. 

Mohlo by se vám líbit...