Nejlepší dětské filmy a seriály, aneb co pustit, když je dítě marod

Angína a chřipka – to jsou nemoci, které kolem nás nyní kolují. A stejně jako mohou napadnout dospěláka, mohou také napadnout ty nejmenší – děti. Když se tak stane, rodiče mají na bedrech těžký úkol, a sice musí dítě udržet v posteli. Jenže tento úkol je poměrně těžký. Dítě i přes nemoc chce vyvádět a hrát si. Proto mu pusťte nějaký skvělý dětský film nebo seriál. A pokud vás nic konkrétního nenapadá, máme pro vás tipy, čím nemocné dny vyplnit. 

Pokémoni jsou nestárnoucí podívanou 

Možná si sami vzpomínáte, že jste vaše dětství trávili u animovaného pořadu jménem Pokémon. Tato pohádka, tehdy v daleko horší grafické kvalitě, než jakou znají dnešní děti, chodila poměrně brzy v televizi a většina z nás si opravdu ráno přivstala, aby pohádky mohla sledovat.  

Pokud vaše dítě nyní stůně, dopřejte mu stejnou podívanou, jako sami znáte z dětství. Vždyť Ashe si zamiluje naprosto každý, stejně jako žlutého Pikachu, kterého budou chtít děti ihned domů aspoň v podobě plyšové hračky.  

Mimi šéf zabaví i dospělé 

Je skvělé, že streamovací platforma Netflix, která se nyní pyšní opravdu velkou popularitou, má ve své nabídce řadu dobrých snímků. Mezi nimi je i vtipný seriál jménem Mimi šéf. Je to pokračování velice populárního animáče, které zabaví určitě i dospělé. Vždyť je to mimino s hlubokým hlasem dospěláka, už jenom toto zjištění je naprosto k popukání! 

Animovaná podívaná ukazuje, že děti nemusí být taková zlatíčka, na jaká si hrají v naší přítomnosti. Když se zavřou dveře, z nevinné ratolesti se rázem může stát ďáblík třeba s podnikatelskými sklony.  

Rychle a zběsile pro děti 

Zmiňovaný Netflix přišel v posledních letech s celou spoustou zajímavých seriálů pro děti. Mezi nimi je i Rychle a zběsile, ovšem nikoliv ten film s Vinem Dieslem, ale upravená animovaná verze pro nejmenší.  

A i když se to dospělým může zdát velice vtipné, děti to baví. Navíc mají pocit, že se tímto řadí mezi dospěláky, když i oni sledují stejnojmennou podívanou. I když s trochu jiným příběhem. 

Mohlo by se vám líbit...